متالورژیست : ثبت نام

ثبت نام

واریز وجه
    برای پرداخت هزینه سرویس در خواستی ابتدا بایستی هزینه مربوطه را به حساب ۰۱۰۰۷۷۹۷۶۶۰۰۷ به نام محمدمهدی نصیری نزد بانک ملّی واریز نموده و یا به کارت ۳۵۴۰-۶۱۵۹-۹۹۱۱-۶۰۳۷ انتقال دهید۱. پس از آن، اطلاعات خواسته شده را منطبق با اطلاعاتی که بر روی رسید بانکی درج شده است در فرم زیر وارد نمایید. بدیهی است تأیید فیش ثبت شده بین ۱ تا ۲ روز کاری به طول خواهد انجامید، پس از تأیید شدن فیش و اطمینان از صحت هزینه واریز شده و مطابقت آن با اطلاعات موجود در صورت حساب اخذ شده از بانک، توسط مدیران سایت، در اسرع وقت سفارش شما انجام شده و با استفاده از آدرس ایمیل‌تان شما را در جریان امر قرار خواهیم داد.

 

    كاربر گرامی در صورت تمایل به استفاده از تخفیف دانشجویی، تصویر اسکن شده کارت دانشجویی خود را  همراه با نام کاربری مورد نظرتان به آدرس ارسال نمایید و در قسمت "توضیحات اضافی" این فرم قید بفرمایید که دانشجو هستید.

 

    توجه: پر كردن تمام فيلدها بجز فیلد "توضیحات اضافی" ضروری است. لطفاً موارد لازم را حتماً پر نمائيد در غير اينصورت فرم شما ارسال نخواهد شد.

  مثال    
نام Amir First Name
نام خانوادگی Saeidi Last Name
 نام کاربری۲ saeidi metallurgist.ir @ Username
metallurgist.asia
ایمیل فعلی۳ amir_s@yahoo.com   Email
تاریخ واریز وجه 1387/03/17     YYYY/MM/DD // Date
شماره قبض/ بازیابی/ ارجاع 045477 Bill No.
توضیحات اضافی My mob 09121630690 Comment
ارسال  

 

 

 

توضیحات:
۱- انتقال وجه با تمامی کارت‌های بانک‌های متصل به شتاب و در تمامی خودپردازهای متصل به شتاب قابل انجام است.
۲- نام کاربری شما بخشی از آدرس ایمیل شما خواهد بود، به طور مثال فردی که نام کاربری انتخابی‌اش "saeidi" است، آدرس ایمیل‌اش saeidi@metallurgist.asia  و saeidi@metallurgist.ir خواهد شد.
۳- ما از طریق این آدرس ایمیل که شما در اختیار ما قرار میدهید با شما ارتباط بر قرار می‌کنیم و اطلاعات ایمیل خریداری شده را در اختیارتان قرار می‌دهیم.
    بازگشت